Rok 2017/2018

WESOŁY DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

 

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Tego dnia, nasze dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i prezentowania swoich marzeń przed innymi dziećmi, które w formie plastycznej przygotowały wcześniej w domu. Prace dzieci okazały się bardzo pomysłowe, kolorowe, kreatywne. Bardzo DZIĘKUJEMY RODZICOM za pomoc w ich przygotowaniu. Przedszkolaki również bardzo chętnie sprawdzały swoje umiejętności sprawnościowe, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem klocków piankowych, chusty animacyjnej oraz zmagały się z balonami, które na koniec ozdobiły, zgodnie z własnymi pomysłami. Radość i śmiech naszych dzieci świadczyły o wspaniałej zabawie.
A przecież o to chodziło, o uśmiech dziecka. Z całą pewnością wszystkie dzieci zasłużyły na Medal Wesołego Przedszkolaka.

 

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”