Rok 2016/2017

Obchody Narodowego Święta Niepodległości to kolejna lekcja patriotyzmu w naszej szkole. W tym roku 11 listopada stało się okazją do tego, by uczniowie mogli podtrzymywać tradycje naszych przodków odtwarzając stare pieśni patriotyczne. Dzięki nowoczesnym nośnikom i tablicy interaktywnej cała społeczność szkolna brała aktywny udział w patriotycznym śpiewie.
Uczennica klasy VI Julia Antoniak przypomniała wszystkim zebranym historyczne wydarzenia związane z tym wyjątkowym dla Polaków dniem. Ciekawym momentem w czasie  apelu była nagrana wcześniej prezentacja wypowiedzi uczniów starszych klas na temat patriotyzmu. Okazało się, że nasi uczniowie potrafią w bardzo dojrzały sposób opisać czym dla nich jest postawa patriotyzmu i kim jest patriota. Możemy być dumni z naszych uczniów słysząc takie mądre wypowiedzi
.