Rok 2017/2018

Jak żyło się…

 

     Nasza szkoła bierze czynny udział w Programie „Edukacja dla Doliny Baryczy” od początku jego istnienia i tak, jak w zeszłym roku, uczniowie uczestniczyli w różnych Wyjątkowych Inicjatywach Edukacyjnych. Jedna z nich polegała na zredagowaniu pracy literackiej pt: „Jak żyło się w Dolinie Baryczy w czasach naszych babć i dziadków/prababć i pradziadków”. Organizatorem była Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze.

     28 maja 2018 roku w budynku twardogórskiej biblioteki odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu, na które zostali zaproszeni uczniowie, ich dziadkowie i nauczyciele prowadzący. Z Zespołu Szkół w Cieszynie III miejsce zdobyła uczennica klasy VI Natalia Michalewska ze swoim dziadkiem Janem. Kiedy członkowie komisji konkursowej wyrażali swój zachwyt nad pracami i wzruszenie wywołane wspomnieniami seniorów, zapanowała bardzo przyjemna, rodzinna atmosfera. Dodatkowo uświetniły ją śpiewy uczniów miejscowej szkoły.

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”