Rok 2018/2019

Zwyciężyło opowiadanie Julii Antoniak pt. „Nietypowy piątek”

Nasze trzy uczennice: Natalia Michalewska, Hanna Gonera i Julia Antoniak wzięły udział w III edycji konkursu literackiego, który zorganizowała Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze w ramach Wyjątkowych Inicjatyw Edukacyjnych programu „Edukacja dla Doliny Baryczy”. Temat brzmiał: Święta doroczne w Dolinie Baryczy w czasach młodości naszych babć/dziadków i współcześnie.

24 maja 2019 roku w budynku biblioteki nastąpił finał, w którym uczestniczyli laureaci, ich babcie, dziadkowie, opiekunowie oraz jury konkursu. Pierwszą nagrodę zdobyła Julia Antoniak z klasy VIII, która opisywała wspomnienia swojej babci Marii.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich.