Rok 2018/2019

GMINNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Dnia 06 czerwca 2019 roku w Zespole Szkół w Granowcu odbył się Gminny Konkurs Pięknego Czytania. Celem konkursu było kształcenie umiejętności pięknego czytania, wzbudzanie zainteresowania książką, uwrażliwianie na piękno literatury oraz jej popularyzowanie. Reprezentacja uczniów z naszej szkoły zajęła następujące miejsca:

Kategoria klas I-III – III miejsce dla Aleksandry Niemierowskiej;

Kategoria klas IV-VI – II miejsce dla Patryka Pyrki;

Kategoria klas VII-VIII i III Gimnazjum – I miejsce dla Wiktorii Rusinek oraz III miejsce dla Julii Antoniak.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie reprezentując naszą szkołę.