Rok 2016/2017

Gotów- start!

Ruszyło się życie sportowe w naszej szkole. W czwartek rozpoczęliśmy rok szkolny, a już w piątek 02.09.2016 r. odbyła się inauguracja roku sportowego 2016/2017.

Tradycyjnie, otwarcie tej uroczystości rozpoczęliśmy biegami na Orliku. Uczniowie zostali podzieleni na grupy wiekowe, osobno dziewczęta i chłopcy. Wszyscy uczestnicy z wielkim entuzjazmem podeszli do wyzwania sportowego. Oj, działo się, działo! Emocji nie było końca! Była radość, szczęście z ukończenia biegu, ale też rozczarowanie, że zabrakło miejsca na podium. Wszystkim dopisywały humory, a największy zapał do walki wykazywały maluchy z klasy ,,0''. Zwycięzcy stawali na podium, a ich sukces nagrodzony został dyplomem, upominkiem a przede wszystkim gromkimi brawami wszystkich zebranych.