Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie "Noszę odblaski- dostaję oklaski". Głównym jego celem było uświadamianie dzieciom konieczności noszenia elementów odblaskowych w celu zwiększenia swojego bezpieczeństwa na drodze. Uczestnicy konkursu wykonywali własnoręczne breloczki lub znaczki odblaskowe. Prace były bardzo pomysłowe, ciekawe i estetycznie wykonane. Można je podziwiać na gazetce szkolnej. Zwycięzcy oraz uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, dyplomami oraz elementami odblaskowymi. Konkurs przygotowały Pani Aldona Maryniak i Pani Marzena Siedlecka.

Wyniki konkursu:

I miejsce- Wojciech Grobelny z klasy III