Rok 2018/2019

WYCIECZKA WROCŁAW – KLASY I-III

Dnia 17 czerwca 2019 roku uczniowie klas I-III wzięli udział w wycieczce do Wrocławia. Jednym z elementów wycieczki były warsztaty wypiekania i malowania lukrem pierników. Na zajęciach dzieci poznały również historię własnoręcznie uformowanych pierników. Piernikarnia wrocławska była dla dzieci magicznym, pachnącym przyprawami korzennymi zakątkiem. W drodze powrotnej dzieci miały możliwość pospacerowania po wrocławskim rynku, pełnym atrakcji turystycznych i pamiątek. Film animowany „Agent Kot” – był na koniec dla wszystkich uczestników wycieczki miłą niespodzianką. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za mile spędzony wspólnie czas!