Rok 2018/2019

Wycieczka do Warszawy

17 czerwca 2019 roku pojechaliśmy na wycieczkę do Warszawy na zaproszenie pana Tomasza Ławniczaka posła RP. Głównym punktem wyjazdu była wizyta w Sejmie. Zostaliśmy oprowadzeni po sali i korytarzach sejmowych oraz posłuchaliśmy historii polskiego parlamentaryzmu. Ta lekcja była połączona ze zwiedzaniem ciekawych miejsc w stolicy. Mogliśmy obejrzeć niesamowity widok z 30 piętra Pałacu Kultury i Nauki. Byliśmy przy Grobie Nieznanego Żołnierza, Pomniku Ofiar Tragedii Smoleńskiej, Pomniku Lecha Kaczyńskiego, Kolumnie Zygmunta. Zwiedziliśmy m.in Stare Miasto, Rynek, na którym jest Syrenka Warszawska oraz Łazienki Królewskie. Stolica wywarła na nas wrażenie i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję w najbliższym czasie znów ją zobaczyć.