Rajd Hajstra

Dnia 14.09.2019 r. odbył się kolejny Rajd Hajstra organizowany przez Stowarzyszenie Przyjazne Otoczenie, Nadleśnictwo Antonin oraz Gminę Sośnie. Jak co roku uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego wzięli udział w tym wydarzeniu. Trasa była bardzo dobrze przygotowana i wiodła przez pola i lasy naszej gminy. Wysiłek włożony w pokonanie dystansu został zrekompensowany widokami pięknych lasów, stawów, zwierzyny, którą mijaliśmy na szklaku rowerowym. Na koniec rajdu, każdy uczeń naszej szkoły otrzymał pamiątkową koszulkę. Można było wylosować cenne upominki i posilić się pysznościami przygotowanymi przez KGW w Cieszynie. Razem z uczniami już na trasie planowaliśmy nasz udział w następnym rajdzie.