IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 3 i 4 października 2019 roku w naszej szkole obchodziliśmy IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie naszej szkoły przygotowywali się do tego szczególnego dnia przez kilka dni poprzez ćwiczenia i utrwalanie tabliczki na lekcjach i w domu.

W szkole zostały rozwieszone plakaty z najtrudniejszymi obliczeniami, tak aby można było zawsze utrwalać sobie tabliczkę mnożenia. Podczas IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia odbył się interaktywny turniej dla klas III, IV i VIII mający na celu wyłonienie najlepszych uczniów w naszej szkole. Miał on formę pracy przy komputerze i bezpośredniej rywalizacji poszczególnych uczniów. Mistrzem tabliczki mnożenia w poszczególnych klasach zostali:

1. miejsce- Laura Antoniak
  2. miejsce- Maja Wlazło i Krzysztof Pyrka
  3. miejsce- Franciszek Flajszer

1. miejsce – Jakub Nowaczyk
  2. miejsce – Adam Orpel
  3. miejsce – Wojtek Wojtkowski i Wiktoria Burg

1. miejsce – Hania Olech
  2. miejsce – Patryk Pyrka
  3. miejsce – Wiktoria Śląska i Natalia Wirth

1. miejsce – Wiktoria Reksa i Roksana Strzelecka
  2. miejsce – Adam Grzęda

1. miejsce – Ania Jaś
  2. miejsce – Magda Frankowska
  3. miejsce – Adam Flajszer

1. miejsce – Natalia Michalewska
  2. miejsce – Roksana Bednarek
  3. miejsce – Weronika Kałuża

Uczniowie poprzez grę i zabawę świetnie przyswajali  i utrwalali tabliczkę mnożenia.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!