Rok 2020/2021

Podziękowania od Pary Prezydenckiej

W piątek 16 października 2020 roku Szkołę Podstawową im. Marii i Lecha Kaczyńskich
w Cieszynie spotkał niecodzienny zaszczyt, bowiem otrzymaliśmy podziękowania od najważniejszej polskiej pary – Pary Prezydenckiej.

Pan Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda przysłał list z podziękowaniem szkole za udział, pomysłowość i inwencję twórczą podczas akcji Narodowego Czytania Balladyny Juliusza Słowackiego.

Pani Prezydentowa Agata Kornhauser-Duda podarowała nam okolicznościowy egzemplarz Balladyny z dedykacją oraz zdjęcie Pary Prezydenckiej upamiętniające Narodowe Czytanie.

Bardzo się cieszymy z tej niespodzianki. Z całą pewnością zapamiętamy dziewiątą edycję akcji i będziemy brać udział w kolejnych.