Rok 2017/2018

WITAMY W PRZEDSZKOLU W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 !!!

Już w piątek 1 września po udanych wakacjach wesołe i stęsknione przedszkolaki wróciły do przedszkola. W poniedziałek 4 września przybyli w nasze skromne progi również rodzice, aby wspólnie z dziećmi spędzić miło czas na zabawie i rozmowie oraz zobaczyć swoją pociechę podczas wspólnych zabaw z innymi dziećmi pod hasłem: ,, Mamo, Tato- zobacz jak się bawię i uczę w przedszkolu!”. Mimo, że rok szkolny dopiero się zaczął, mamy już wiele planów i pomysłów, aby przedszkolaki się wszechstronnie rozwijały, dobrze bawiły i twórczo spędzały czas pod naszą opieką. Mamy też nadzieję na udaną, jak co roku, współpracę z rodzicami, którzy chętnie włączają się w życie przedszkola.

 

 

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”