Rok 2017/2018

INAUGURACJA ROKU SPORTOWEGO 2017/2018

8 września 2017roku na terenie obiektu sportowo- rekreacyjnego ,,Orlik” odbyła się inauguracja roku sportowego z udziałem wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Cieszynie oraz naszych przedszkolaków. Po przemarszu całej społeczności szkolnej i przedszkolnej oraz uroczystym rozpoczęciu przedszkolaki przystąpiły do rywalizacji na sportowo. Młodzi zawodnicy bardzo chętnie przystąpili do gier, zabaw i konkursu biegu. W tym dniu było dużo ruchu i śmiechu, na zakończenie wszystkie przedszkolaki dostały nagrody, niespodzianki oraz gromkie brawa. Pierwsze wyniki oraz sukcesy naszych przedszkolaków w konkurencji biegania przedstawiają się następująco:

5-6-latki > dziewczynki / chłopcy:

I miejsce- Zuzanna Walas, Wiktor Tacik

II miejsce- Lena Michalewska, Dawid Wojtkowski

III miejsce- Wiktoria Sijka , Michał Nowak

 

3-4-latki> I miejsce- Antoś Pyrka

II miejsce- Aleksander Gorell

III miejsce- Zosia Myszkowska

 

GRATULUJEMY PIERWSZYCH SUKCESÓW SPORTOWYCH

I ŻYCZYMY KOLEJNYCH!!!

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”