Spotkanie z autorką książek Wiolettą Piasecką

Dnia 18 września uczniowie klas I-III uczestniczyli w spotkaniu autorskim z pisarką poczytnych książek dla dzieci Wiolettą Piasecką. Imprezę zorganizowała Biblioteka Publiczna w Sośniach. Autorka czytając fragmenty swoich książek wprowadziła dzieci w wesoły nastrój, w którym żywiołowo reagowali na czytaną lekturę. Dzieci odgadywały zagadki, zadawały niezliczone pytania i losowali dla siebie "dobrą wróżbę na przyszłość". Mamy nadzieję, że spotkanie zachęciło dzieci do czytania książek Pani Wioletty Piaseckiej.