Biegi w Twardogórze

Dnia 22.09.2019 roku, już po raz XXV odbyły się w Twardogórze biegi uliczne o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas II-VIII. Kibicowali im nie tylko inni uczniowie, nauczyciele, rodzice ale również miłośnicy biegania. Każdy z uczestników musiał pokonać przygotowany dystans dostosowany do swojej kategorii wiekowej. Nasi uczniowie bezproblemowo pokonali trasę, a na szczególną uwagę zasługuje uczennica klasy II Zuzanna Walas, zdobywając w swojej kategorii wiekowej II miejsce. Każde z dzieci dostało na mecie okolicznościowy medal i koszulkę.

Mamy nadzieję, że niedzielny wyjazd był dla wszystkich miłym wydarzeniem. Nasi uczniowie pokazali, że każdy może biegać i wszyscy są zwycięzcami.

Fotogaleria z Międzynarodowego Biegu Ulicznego

o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Twardogórze